KLUSUMA KABĪNES - Salons Arka

KLUSUMA KABĪNES

Klusuma kabīne –  mobils risinājums atvērta tipa birojam un citām darbavietām

Mainoties darba vides tendencēm, arvien vairāk tiek pievērsta uzmanība videi, kas veicina gan darbinieku labsajūtu, gan arī produktivitāti. Likumsakarīgi, mūsdienu biroju raksturo dinamika un nepārtraukti mainīgās vajadzības. Taču tā vietā, lai katru reizi veiktu kosmētisko remontu vai mainītu telpas plānu, Salons Arka piedāvā mobilu risinājumu, kas derēs teju jebkurai telpai, lietošanai un vēlmei.

Klusuma kabīnes ir nelielas telpas, ko iespējams novietot birojā gluži kā jebkuru citu mēbeli. Tās ļauj organizēt telefona sarunas un darbu klusumā, tāpat arī individuālas tikšanās vai sanāksmes.

Piemēram, Salona Arka piedāvātās trīsstūrveida klusuma kabīnes ir izveidotas tā, lai trokšņainā vai publiskā telpā izveidotu vietu, kurā varat labāk koncentrēties un pabūt klusumā. Tās ir aprīkotas ar galda virsmu, elektrības pieslēgumu, apgaismojumu un ventilācijas sistēmu.

Lai uzstādītu klusuma kabīni birojā, nepieciešams vien elektrības pieslēgums un brīva vieta!

 

Jauna, neatkarīga biroja telpa –  neskaitāmas funkcijas

Klusuma kabīne ir privātuma risinājums atvērtā plānojuma biroja telpām, kopdarba telpām, kā arī klasiskajiem birojiem ar kabinetiem. Tā var kalpot kā:

  • privāta telefona sarunu kabīne,
  • maza izmēra sarunu telpa,
  • individuāla darba vieta, kad nepieciešams īpaši koncentrēties.
  •  

Klusuma telpa –  ekosistēma radošumam un produktivitātei

Klusuma kabīnē izvietotie skaņas izolācijas materiāli, auduma tapsējums ārpusē un iekšpusē, kā arī rūdīta stikla veramās durvis 8mm biezumā ļauj efektīvi slāpēt ārpusē esošos trokšņus. Tādējādi klusuma kabīnē strādājošie netraucēs pārējiem darbiniekiem, savukārt apkārt telpā notiekošais netraucēs kabīnē esošajiem.

Tāpat klusuma kabīnēs iekšpusē iestrādāta galda virsma portatīvā datora un citu nelielu un vajadzīgu lietu novietošanai, kā arī dažādi integrēti pieslēgumu veidi: strāvas rozetes 220V un USB ligzdas.

Kā noprotams, klusuma kabīne ir perfekti izveidota ekosistēma, kurā jau iepriekš padomāts par darbinieku radošumu un produktivitāti.

 

Klusuma kabīne ir radīta darbinieku labsajūtai

Nav noslēpums, ka veids, kā darbinieki gatavojas darbam, un viņu noskaņojums būtiski ietekmē veicamos uzdevumus.

Tieši tādēļ katrai personai paredzētā platība un iespēja izvēlēties klusuma kabīnes dažādās apdares sniedz plašuma sajūtu un iespēju ar krāsu palīdzību radīt nepieciešamo atmosfēru.

Tāpat arī iebūvētā ventilācijas sistēma, kas ir regulējama, nodrošina svaigu gaisu, bet automātiskais LED apgaismojums pielāgojams lietotāja vajadzībām. Starp citu, ērtai sēdēšanai klusuma kabīnē ieteicams izvēlēties, bāra krēslus, apmeklētāja krēslus vai kompaktus atpūtas dīvānus.

 

Viegli uzstādīt un ērti lietot

Klusuma kabīne ir kā atsevišķa istaba, ko var ievietot birojā, neatkarīgi no ēkas plāna vai konstrukcijas. Zināms, ka labākie risinājumi ir tie, kas nodrošina komfortu, neveicot dārgu biroja telpas pārkārtošanu.

Salona Arka piedāvātās klusuma kabīnes ir viegli pārvietojamas pa biroju, to neizjaucot. Šis ir praktisks un izdevīgs risinājums, ja sarunu vai individuāla darba telpas biroja plānojumā nav bijušas paredzētas, vai ar esošajām vairs nepietiek. Izvairoties no telpu pārbūves, jūs būtiski ietaupāt laika un finanšu resursus.

Sazinies ar mūsu speciālistiem jau šodien, lai piemeklētu tieši savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošāko risinājumu! Papildus tam, vairāk informācijas par klusuma kabīnes pielāgošanas iespējam varat iegūt sazinoties ar salona projektu vadītājiem.