METĀLA MĒBELES - Salons Arka

METĀLA MĒBELES

Metāla mēbeles ir lielisks palīgs biroja darbā, ģērbtuvēs, arhīvos, medicīnas iestādēs, skolās un citur. Šīs mēbeles ir ērti izmantot uzglabāšanai – tās ir funkcionālas, viegli tīrāmas, kalpo ilgi un nolietojas pavisam lēnām pat, ja tās intensīvi lieto diendienā. Mūsu piedāvājumā ir plašs klāsts dažādu formu, krāsu un funkcionalitātes mēbeļu, līdz ar to iespējams izvēlēties tādas metāla mēbeles, kas konkrētajai situācijai derēs vislabāk.

Metāla mēbeļu priekšrocības

Ugunsdrošība. Visas mūsu metāla mēbeles ir izgatavotas no tērauda, kura kušanas temperatūra ir ļoti augsta, līdz ar to metāla mēbeles ir piemērotas, lai uzglabātu drošībā dažādus dokumentus un citus failus.

Izturīgums. Metāla mēbeles ir īpaši izturīgas, pateicoties materiālam, no kura tās ir izgatavotas. Metāls nolietojas daudz lēnāk un metāla mēbeles izskatīsies kā jaunas arī pēc daudziem gadiem.

Liela kravnesība. Metāla mēbelēm ir lielāka kravnesība, kuru plaukti un atvilktnes iztur lielāku svaru. Tas ir nepieciešams, ja ir nepieciešamība uzglabāt lielu daudzumu papīra dokumentu, grāmatas un citus priekšmetus.

Viegla kopšana. Metāla mēbeļu kopšana ir pavisam vienkārša – tās var gan noslaucīt ar mitru drānu, gan izmantot dažādus tīrīšanas līdzekļus, ja nepieciešams, lai vide ir maksimāli sterila.

Dokumentu skapji

Dokumentu skapji ir praktiski jebkurā birojā. Lai arī daudz kas mūsdienās tiek digitalizēts, vēl aizvien ir dokumenti, kas birojā jāuzglabā papīra formātā. Dokumenti skapī ir ērti uzglabāt lielas mapes, kanceles piederumus un citus objektus, kas nepieciešami darbā. Šī metāla mēbele ir daudzfunkcionāla un izskatīties labi, kas būs noderīga gan tradicionālā birojā, gan darbnīcā, gan citur.

Ir pieejami uz grīdas stāvoši dokumentu skapji, ka arī sienas skapji. Tāpat arī iespējams izvēlēties, kādā krāsā būs dokumentu skapis, sākot no tradicionāli pelēkas līdz košiem toņiem. Vēl viena lieliska funkcija šai metāla mēbelei ir iespēja to aizslēgt – visi dokumentu skapji, kas atrodami mūsu piedāvājumā, ir aprīkoti ar drošu divpunktu slēdzeni, un visi skapji ir izgatavoti no tērauda, tā samazinot iespēju, ka tos būs iespējams uzlauzt vai atvērt bez atslēgas. Visos skapjos ir augstumā regulējami plaukti ar regulācijas amplitūdu ik pa 25 mm.

Failu/kartotēku/rasējumu skapji

Dažādi failu, kartotēku un rasējumu skapji ir metāla mēbeles ar specifisku funkciju. Visi skapji ir pieejami dažādos izmēros, augstumos un krāsās. Tiem ir droša slēdzene un tie ir izgatavoti no izturīga tērauda.

Failu un kartotēku skapji ir neatņemama sastāvdaļa to darbinieku ikdienā, kas strādā ar lielu datu apjomu un dokumentiem papīra formātā. Failu skapji ievērojami atvieglo šo dokumentu uzglabāšanu un nodrošina ērtu piekļūšanu, kad rodas nepieciešamība.

Savukārt rasējumu skapji ir metāla mēbeles bez kurām neiztikt arhitektu, rasēšanas, mašīnbūves un citos birojos. Pieejami ir divu veidu modeļi – vienos rasējumus iespējams uzglabāt sarullētus, otros tos var uzglabāt atvērtā formātā.

Arhīvu un bibliotekāru plaukti

Arhīvi, noliktavas un bibliotēkas ir vietas, kur uzglabātas daudz smagas lietas. Tās ir grāmatas, žurnāli, mapes ar dokumentiem vai kastes ar produktiem, kurus novietojot plauktos, kopā var svērt simtiem kilogramu. Tam ir nepieciešamas metāla mēbeles, kas spēj nodrošināt lielu kravnesību, kā arī ilgstošu noturību un lēnu nolietošanos. Mūsu piedāvājumā ir bibliotekāru un arhīvu skapji un plaukti, kur katrs plaukts spēj noturēt no 80 kg līdz pat 150 kg atkarībā no izvēlētās metāla mēbeles.

Mobilie arhīvu plaukti

Mobilie arhīva plaukti ir metāla mēbeles, kas ļauj uzglabāt daudz informācijas un ekonomēt vietu telpā. Tajos tāpat iespējams salikt dokumentus un citus priekšmetus, vienīga atšķirība ir tā, ka mobilie arhīvu plaukti komplektējas uz sliedēm un tos iespējams sabīdīt kopā, kas ļauj izmantot arhīvam atvēlēto telpas platību daudz efektīvāk. Visi mobilie arhīvu plaukti ir aprīkoti ar pretapgāšanās mehānismu. Tos ir ērti pārvietot jebkuram darbiniekam neatkarīgi no ķermeņa augšējās daļas spēka.

Garderobes skapji

Metāla mēbeles garderobē ir jau pavisam pierasts skats. Tās var novērot sporta zāles ģērbtuvē, peldbaseina pārģērbšanās telpā vai darbavietās, kur nepieciešams maiņas apģērbs, lai veiktu darbu, piemēram, rūpnīcā.

Garderobes skapji ir pieejami dažādos augstumos. Visi skapīši ir nodrošināti ar perforāciju, kas nodrošina ventilāciju. Tāpat arī neatņemama garderobes skapju sastāvdaļa ir droša divpunktu slēdzene. Šīs metāla mēbeles var komplektēt kopā ar koka solu, kur apsēsties, lai pārģērbtos, tāpēc tas ir pieejams arī mūsu piedāvājuma klāstā. Sols var būt gan izvelkams, gan stacionārs. Garderobes skapji ir pielāgojami dažādām vajadzībām un interjeriem – iespējams izvēlēties savam zīmolam un vēlmēm atbilstošu ārējo skapīša krāsu, kā arī pielāgot skapīša iekšējo iekārtojumu, piemēram, plauktu skaitu un atrašanās vietu, pakaramos, āķīšus un spoguli.

Skapji ar nodalījumiem

Ir pieejami arī garderobes skapji ar nodalījumiem jeb metāla mēbeles ar slēdzamām durtiņām vienā, divos, četros vai piecos stāvos. Atkarībā no stāvu skaita mainās arī nodalījumu izmērs, kur divos stāvos esošie nodalījumi ir vislielākie, bet piecos – vismazākie. Šādi skapji var būt noderīgi skolā, kur skolēniem uzglabāt personīgās mantas stundu laikā. Tie var noderēt arī darba vietās, kur nepieciešams nodrošināt to, lai katram darbiniekiem ir vieta, kur uzglabāt savas personīgās lietas.

Saimniecības skapji

Saimniecības skapji ir metāla mēbeles, kas var būt noderīgās jebkurā birojā. Tajos ir ērti uzglabāt dažādus uzkopšanas līdzekļus, slotas, birstes un tamlīdzīgi, kā arī citus darba rīkus. Saimniecības skapjus var izmantot arī, lai uzglabātu dažādus sadzīves priekšmetus, kas nepieciešami birojā, bet kas neattiecas tieši uz uzņēmuma darbību. Šīs metāla mēbeles var izmantot arī kā garderobes skapjus, izvēloties attiecīgu modeli ar stangu un āķīšiem drēbju pakarināšanai.

Medicīnas mēbeles

Medicīna ir nozare, kurā milzīga nozīme ir tīrai un sterilai videi. Metāla mēbeles ir vienas no tām, kas spēj to nodrošināt, jo tās ir viegli un ērti tīrīt, un tās spēj panest regulāru un intensīvu tīrīšanas līdzekļu lietošanu, nezaudējot savas funkcionālās īpašības. Mūsu piedāvājumā ir gan metāla skapīši ar stikla durtiņām, kas liekami pie sienas, gan brīvi stāvoši skapji. Tāpat arī piedāvājam iegādāties kušetes, infuzoriju šķidrumu turētāju un medikamentu galdu uz ritenīšiem. Visas mēbeles ir augstas kvalitātes un piemērotas ilgstošai ikdienas lietošanai.