BIROJA APRĪKOJUMS - Salons Arka

BIROJA APRĪKOJUMS

Biroja iekārtošanas laikā vienmēr padomājām par pamatlietām, kas nepieciešamas darba veikšanai, piemēram, galdiem, krēsliem un datoriem. Tas ir lielisks sākums, tomēr, lai darba vietu padarītu patiešām ērtu lietošanai un ergonomisku, ir nepieciešams papildu biroja aprīkojums. Mūsu produktu klāstā ir pieejamas preces, kas vienkāršu darba vietu pārvērtīs pilnībā aprīkotā darba vidē, kur vienīgais, par ko būs jādomā, būs darba pienākumi.

Biroja aprīkojums efektīvam darbam birojā

Biroja aprīkojums var būt ļoti dažāds, sākot no lietu organizatoriem un vadu kanāliem un beidzot ar starpsienām. Katram biroja aprīkojumam ir sava funkcija, bet vienojošais elements ir tas, ka tās ir lietas, kas uztur biroju kārtībā, uzlabo darba kvalitāti un atvieglo darbinieka ikdienu. Tie ir noderīgas lietas, kas vienkāršu darba vietu pārvērš efektīvā darba stacijā, kurā darbi rit raiti, netraucēti un produktīvi.

Starpsienas

Starpsienas ir biroja aprīkojums ar daudzfunkcionālu nozīmi. Tās gan palīdz darbiniekiem iegūt nedaudz lielāku privāto telpu, gan noder skaņas izolācijai un akustikas uzlabošanai. Ir pieejami vairāku starpsienu veidi.

Brīvi stāvošas starpsienas. Šāda veida starpsienas iespējams ērti pārvietot, kā arī izvēlēties sev vajadzīgā izmērā un krāsā. Tās nodrošina uzlabotu skaņas izolāciju starp darba galdiem vai citām darba vietām.

Galda starpsienas. Šis biroja aprīkojums ir ļoti noderīgs atvērta tipa birojos, jo ļauj katram darbiniekam iegūt lielāku privātu telpu. Tāpat arī galda starpsienas var būt noderīgas telpās, kurās bieži ierodas apmeklētāji, jo tās dod iespēju galda saturu paslēpt no viesu acīm un vizuāli pastiprinot uzņēmuma profesionālo tēlu.

Akustiskās starpsienas. Akustiskās starpsienas ir biroja aprīkojums, kas samazina apkārtējos trokšņus, ļaujot sarunām norisināties mierīgā vidē. Tās noderēs lielākos birojos, dažādās atpūtas telpās, foajē, sarunu zālēs, bibliotēkās un skolās. Tās ir starpsienas, kas lieliski sader ar konkrētu kolekciju biroju mīkstajām mēbelēm, tādējādi radot ērtu un nepiespiestu vietu biznesa sarunām, mācību sesijām vai vienkārši atpūtas mirkļiem.

Apģērbu statīvi un pakaramie

Birojā noteikti ir nepieciešama vieta, kur novietot āra apģērbu un apavus, un tam lieliski noder tāds biroja aprīkojums kā apģērbu statīvi un pakaramie. Lai arī tam nav tieša sakara ar darba pienākumu veikšanu, tas ir elements, kas radīs ērtu un mājīgu atmosfēru darba vietā. Iespējams izvēlēties apģērbu statīvu dažādās krāsās un formās, drēbju stangu ar plauktu vai iebūvējamo skapi.

Galda vadu kanāli

Galda vadu kanāli ir biroja aprīkojums, par kuru ne vienmēr iedomājamies, bet, kad esam lietojuši, vairs nevaram iztēloties savu darba galdu bez šiem papildu galda vides organizatoriem. Galda vadu kanāli palīdz organizēt elektrības vadus no datora, printera, monitora un citām elektronikas ierīcēm, kuras tiek izmantotas darba veikšanai. Izmantojot galda vadu kanālus, darba vide ir kārtīga un visu var ērti atrast, jo galds ir atbrīvots no daudzajiem vadiem.

Galda kanāliem var būt vairāki veidi – tie var būt apaļi un iestrādāti galda virsmā vai gareni un piestiprināti zem galda virsmas. Tie kanāli, kas ir iestrādāti galda virsmā, noder, lai ērti apvienotu visus vadus un no  galda virsmas novadītu zem galda, kur atrodas elektrības kontaktligzdas. Savukārt garenos vadu kanālos, kas atrodas zem galda, ir ērti ievietot pagarinātāju, kurā saslēgt visu darbam nepieciešamo elektroniku. Līdz ar to galds un kontaktligzdas savienojas tikai ar vienu vadu un zem galda nebūs vadu jūklis.

Galda rozešu bloki

Galda rozešu bloki ir ļoti efektīvs biroja aprīkojums, kas palīdz samazināt elektrības vadu daudzumu uz darba galda. Tie ir arī praktiski, jo, piemēram, lai pieslēgtu kādu ierīci vai uzlādēt mobilo telefonu,  nav jāmeklē brivas rozetes zem galda, bet to ērti var izdarīt, sēžot turpat pie darba galda.

Ir pieejami dažādi galda rozešu bloki – tie var būt gan apļveida, gan taisnsūrveida, tiem var būt viena vai vairākas rozetes, kā arī ir iespējams rozežu blokā pievienot USB ieeju, kas būs ļoti noderīga, lai ērti uzlādētu dažādas elektronikas ierīces. Galda rozešu bloks būs lielisks papildinājums gan ikdienas darba galdam, gan konferenču galdam.

Sistēmbloka turētāji

Sistēmbloka turētāji ir biroja aprīkojums, kas veicinās sakārtota biroja uzturēšanu. Sistēmbloka turētājs ir paliktnis uz riteņiem vai iekares sistēma, kas novieto sistēmbloku virs zemes vai ļauj to viegli pārvietot. Šāda sistēma neļauj putekļiem vai mitrumam piekļūt sistēmblokam.

Ergonomiskie piederumi

Lai nodrošinātu ergonomisku darba vidi, lielisks biroja aprīkojums ir augstumā regulējams galds un ergonomiski krēsli. Lai papildinātu šo lielisko duetu, nepieciešams ir arī monitora turētājs, kas ļaus pielāgot monitoru pareizā augstumā un attālumā, ja lietotājs stāv kājās vai atrodas sēdus.

Tāpat arī darba vidi praktiski papildina tāds biroja aprīkojums kā atvilktne zem galda virsmas, kurā uzglabāt dažādus bieži lietotos kancelejas piederumus, kā arī galda organizators, kas stiprināms pie starpsienas. Galda organizatorā ir ērti uzglabāt darba piederumus, kas bieži nepieciešami darba veikšanai – tiem ir ērti piekļūt, bet tie neaizņem vietu uz paša galda.

Atkritumu šķirošanas skapji

Atkritumu šķirošanai mūsdienu birojos tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība. Atkritumu šķirošanas skapji ir biroja aprīkojums, kas ļaus parūpēties par efektīvu atkritumu savākšanu, šķirošanu un pēc tam ērtu izmešanu attiecīgajā konteinerā. Šie skapji ir praktiski un eleganti.