KRĒSLI - Salons Arka

KRĒSLI

Darbs birojā visbiežāk nozīmē vismaz astoņas darba stundas sēdus stāvoklī, tāpēc arī biroja krēslu kvalitātei un ergonomikai ir liela nozīme biroja darbinieku ikdienā. Pareiza sēdēšanas pozīcija, ko nodrošina labs un piemērots biroja krēsls, ne tikai veicina komfortu, bet arī parūpējas par kvalitatīvi paveiktu darbu, radošām idejām un labu noskaņojumu darba vietā.

Biroja krēslu veidi

Biroja krēsli ir ļoti dažādi, bet visiem tiem ir sava loma biroja vides un atmosfēras veidošanā. Tie ir krēsli, ko izmanto gan paši darbinieki, gan biroja apmeklētāji un viesi. Tomēr neatkarīgi no lietotāja, visiem krēsliem ir jābūt ērtiem sēdēšanai, jāliek justies komfortabli visas dienas garumā un jāizskatās vizuāli pievilcīgi, lai veiksmīgi iekļautos mūsdienīga biroja interjerā.

Vadītāju biroja krēsli

Vadītāju krēsli ir darba biroja krēsli tikai ar nedaudz augstāku atzveltni un ar galvas balstu. To apdarē var būt izmantoti dažādi materiāli –  gan dabīgā āda, gan eko āda, gan audums – tas ir atkarīgs no katra lietotāja vēlmēm.

Tā kā biroja krēslā  jāsēž daudzas stundas dienā, svarīgi, lai sēžot krēslā cilvēks jūtas ērti un komfortabli. Kājām jābūt stingri pie zemes, ceļgaliem 90 grādu leņķī un mugurai atbalstītai pret atzveltni. Vadītāju biroja krēsli ir komplektējami ar regulējamiem roku balstiem, sēdītes dziļuma regulāciju un sinhrono mehānismu, ļauj pieregulēt ērtu un pareizu sēdus pozīciju, kas nodrošina pareizu stāju atbalstu mugurai, sprandai un rokām.

Darba krēsli

Darba biroja krēsli ir tie, kuros ikdienā tiek pavadīts visvairāk laika, tāpēc tiem ir jābūt īpaši ērtiem un ergonomiskiem un jānodrošina labs atbalsts mugurai. Pareiza muguras un roku pozīcija parūpējas par lielisku darbinieka pašsajūtu darba dienas laikā, kas rezultējas produktīvā darbā, jaunos un inovatīvos risinājumus un patīkamā noskaņojumā, kas labvēlīgi ietekmē darba vidi.

Darba krēsliem ir dažāda dizains un komplektācijas, bet visus vieno vissvarīgākā darba krēslu īpašība – ergonomika.

Šobrīd populāri ir biroja krēslu modeļi Accis Pro, Violle, Ellie Pro, Light Up un Motto. Tie ir vieni no ergonomiskākajiem un ērtākajiem krēsliem, kas šobrīd pieejami, jo to sēdeklis un atzveltne pielāgojas lietotāja kustībām. Tas samazina ilgstošu un statisku slodzi mugurai, tādējādi novēršot risku iedzīvoties muguras vai sprandas sāpēs.

Mūsu piedāvājumā ir pieejami arī moderni biroja krēslu modeļi košās krāsās, piemēram, sērijas Ellie Pro vai Fan 10E krēsli. Tie izskatīsies lieliski mūsdienīgos birojos, kur liels akcents ir uz kopējo biroja vizuālo tēlu, kā arī māju birojos, kur darba mēbelēm ir jāiekļaujas mājas siltajā interjerā. Moderni biroja krēsli ir eleganti un funkcionāli – tos ir ērti pielāgot katram lietotājam, krēsla korpuss ir gatavots no kvalitatīva putu materiāla, kas nodrošina ērtu sēdēšanu un pareizu atbalstu sēžai, kā arī tiem ir atzveltne, kas parūpējas par atbalstu mugurai un roku balsti, kas nodrošina ergonomisku sēdēšanu.

Pieprasīti ir arī biroja krēsli ar elpojošu un izturīgu sietauduma atzveltni, piemēram, modeļi Light Up, Violle, Accis Pro, Veris Net.

Līdzsvara jeb aktīvie krēsli

Līdzsvara jeb aktīvie krēsli var tikt izmantoti kā aizvietojums vadītāju un darbinieku biroja krēsliem pēc vajadzības. Tiem ir ergonomiska forma un tie aktivizē dažādas muskuļu grupas, kuras sēžot netiek nodarbinātas.

Šie biroja krēsli ir lieliski piemēroti, kad darbinieki izmanto augstumā regulējamus galdus, jo tie ir piemēroti gan sēdus, gan stāvus lietošanai. Līdzsvara jeb aktīvie krēsli veicina muguras un dziļās vēdera muskulatūras nostiprināšanos, tas savukārt nozīmē to, ka cilvēks sēž taisnāk un iegūst veselīgāku stāju. Tāpat arī tiek veicināta asinsrite, kas palielina enerģijas līmeni un kaloriju patēriņu. Aktīvie krēsli palīdz cilvēkam darba dienas sēdošo laiku pavadīt nedaudz aktīvāk – līdzsvara krēsliem ir neparastas formas inovatīvs sēdeklis un/vai atzveltne, kā arī kustīga kāja, kas ļauj mainīt sēdēšanas pozu visas dienas garumā un būt nelielā kustībā arī atrodoties pie darba galda.

Apmeklētāju jeb konferenču krēsli

Apmeklētāju jeb konferenču krēsli ir paredzēti biroja viesiem – sadarbības partneriem un klientiem. Visi vēlas, lai viņu viesi jūtas ērti un patīkami, tāpēc arī apmeklētāju krēsliem ir jābūt praktiskiem un ērtiem sēdēšanai. Visi konferenču biroja krēsli, kas pieejami mūsu sortimentā ir ergonomiski un ērti.

Ir pieejami dažādi modeļi apmeklētāju jeb konferenču biroja krēsliem – gan ar cietu, gan mīkstu sēdīti, ar roku balstiem vai bez, ar metāla rāmi un polsterētu vai sietauduma atzveltni.  Visi krēsli ir testēti laboratorijās un ieguvuši atzinību par konstrukcijas kvalitāti un ilgmūžību. Konferenču biroja krēsli ir arī praktiskas formas, lai tos ir ērti salikt vienu uz otra un uzglabāt kompakti mirkļos, kad tie nav nepieciešami. 

Uzgaidāmo jeb atpūtas telpu krēsli

Uzgaidāmo jeb atpūtas telpu krēsli ir mīkstās mēbeles, kas nedaudz atgādina dzīvojamās istabas iekārtojumu. Tie var būt dīvāni vai klubkrēsli. Uzgaidāmās telpas mēbeles un iekārtojums uzņēmuma viesim veido pirmo iespaidu par Jums kā uzņēmumu, tāpēc arī uzgaidāmo telpu biroja krēsli un mēbeles ir svarīgas biroja iekārtojumā.

Pieejami klasiskas formas divvietīgi un trīsvietīgi dīvāni vairākās krāsās. Tapsētas ar dažādiem materiāliem – dabīgās ādas, ādas imitācija ādas un auduma. Piedāvājumā ir dažādu dizainu atpūtas krēsli – sākot no konferenču tipa krēsliem līdz klubkrēsliem. Ērti  un praktiski modeļi, kam pievērst uzmanību, ir sērija: Wall In. Šīs sērijas biroja krēslus iespējams ērti sabīdīt kopā un veidot dažādas mēbeļu kombinācijas – gan dīvāna formu, gan apļveida, gan apvienot ar galdiņiem vai izdomāt citus radošus savienojumus.

Tāpat jebkura atpūtas un uzgaidāmā telpa ir viegli papildināma ar pufiem – mēbelēm, kuras iespējams izmantot ļoti daudzveidīgi. Tās var būt kā papildu sēdvieta, gan atpūtas mirklī atpūtināt kājas, kā arī novietot uz tās kafijas vai tējas tasīti.

Virtuves krēsli un bāra krēsli

Virtuves un bāra krēsli, savukārt, ir paredzēti virtuves zonai. Tajos tiek pavadīts neilgs laiks pusdienas pārtraukuma laikā, vai arī tos var izmantot pie konferenču galdiem.

Gan virtuves, gan bāra krēslu sēdītes ir gatavotas no augstvērtīgas un izturīgas plastmasas vai koka. Pieejami ir arī modeļi ar polsterētām sēdītēm un atzveltnēm. Rāmji šiem biroja krēsliem ir no metāla, kas nodrošina to ilgmūžību, kā arī vieglu kopšanu, kam ir liela nozīme tieši virtuves zonā. Virtuves biroja krēsli ir pieejami dažādās košās krāsās un tos iespējams lietot ne tikai virtuvē, bet vajadzības gadījumā arī konferenču zālē sēdvietu papildināšanai.