Par mums

Kvalitāte

Pilns serviss

INDIVIDUĀLI PASŪTĪJUMI

SIA ''Salons Arka'' Latvijas mēbeļu tirgū darbojas no 1998.gada. Lielāko daļu piedāvājumu veido Latvijā ražotas kvalitatīvas mēbeles. Piedāvājām arī Polijas ražotāju rūpnīcas Profim un Nowy Styl biroja krēslus un mīkstās mēbeles, Polijas ražotājrūpnīcas Malow metāla dokumentu un garderobes skapjus, stacionāros un mobilos arhīva plauktus, kuri izgatavoti atbilstoši ISO 9001 kvalitātes prasībām. Lielāko daļu mēbeles ir apskatāmas un nopērkamas mūsu salonā.

Mūsu darbinieki projektē un izgatavo arī individuāla pasūtījuma mēbeles, kas ļauj Jums kvalitatīvi un ergonomiski iekārtot savas biroja telpas.

Nodrošinām pilnu servisu-bezmaksas telpu funkcionālo plānojumu, kvalificētu arhitektu konsultācijas, visu mēbeļu piegādi un uzstādīšanu Jūsu telpās. Pēc nepieciešamības mēs veicam arī Jūsu biroja bezmaksas apsekošanu un pārplānošanu tā funkciju vai interjera nomaiņas gadījumā.

Visām mēbelēm  un krēsliem ir no divu līdz piecu gadu garantija. Garantijas laikā tiek veikta slēpto defektu novēršana bez papildus samaksas, ja vien mēbeļu un krēslu ekspluatācija ir veikta atbilstoši lietošanas prasībām. Veicam arī pēc garantijas remontus.

Mūsu komanda